Luxaflex vernieuwt horizontale jaloezieën

Maandag 23 maart 2020

De collectie horizontale jaloezieën van Luxaflex is uitgebreid met nieuwe kleuren en materialen. Zij zijn daarnaast vanaf nu ook leverbaar in Megaview uitvoering voor een maximaal uitzicht bij grote raampartijen.
Luxaflex vernieuwt horizontale jaloezieën
Luxaflex vernieuwt horizontale jaloezieën Luxaflex vernieuwt horizontale jaloezieën Luxaflex vernieuwt horizontale jaloezieën

Aan de bestaande serie aluminium jaloezieën (gemaakt van 98% gerecycled aluminium) heeft Luxaflex een nieuwe selectie van pastelkleuren, patronen en designaccenten toegevoegd.

 

Voor 50 mm jaloezieën is er een afwerking met houten onderlat en koof aan de bovenzijde ontwikkeld en ook 25 mm jaloezieën zijn nu leverbaar met decoratief ladderband. De Pure Sense-lijn binnen de collectie heeft ook een update gekregen. De nieuwe serie bestaat uit unikleurige en tweekleurige items; een lichtere toon aan de voorkant van de lamel en een donkerdere toon aan de achterkant. De nieuwe ladderbanden in 10, 25 en 38 mm kunnen de kamer volgens Luxaflex groter of kleiner doen lijken.

 

De 25 mm en 50 mm brede horizontale jaloezieën zijn nu verkrijgbaar in de nieuwe Megaview uitvoering met kantelfunctie. De 50 mm jaloezieën kunnen ramen tot vijf meter hoog afdekken, waardoor ook bij grotere raamoppervlaktes meer zicht naar buiten kan worden verkregen.

 

De jaloezieën zijn dankzij het bedieningssysteem Powerview Motorisation, te bedienen met Google Home, Apple Home Pod en Amazon Alexa. Een andere optie is de koordloze en kindvriendelijke Literise bediening, die nu beschikbaar is voor 50 en 70 mm jaloezieën. Ook kunnen de 50 en 70 mm jaloezieën vanaf nu met Powerview 230V motor geleverd worden. De 16 en 25 mm jaloezieën kunnen nu ook in combinatie met Framefix worden geleverd. Met dit systeem worden de jaloezieën met een magnetisch frame naadloos op het kozijn geplaatst.



Links

www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, #luxaflex,

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden