Luxaflex kiest dealers van het jaar

Vrijdag 21 februari 2020

Luxaflex kiest in februari traditiegetrouw de Dealers van het Jaar. Deze titel Is voor dealers die de afgelopen maanden uitblonken in de promotie, marketing en verkoop van Luxaflex Outdoor.
Luxaflex kiest dealers van het jaar
Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar

Bosman Zonwering (foto 1*) is al vele jaren een prominent aanwezige speler in de regio Amsterdam. Bosman Zonwering is uitgeroepen tot Inspiration dealer vanwege de gedreven ondernemerschap, de vakkennis en het onderbouwde advies en klantcontact waarmee men bij Bosman Zonwering de 'technische' Outdoor producten promoot.

 

Aldura Zonwering en Raamdecoratie uit Zwolle (foto 2*) is Gallery dealer van het jaar geworden. Naast de goede onderlinge relatie onderscheid Aldura zich volgens Luxaflex op het gebied van promotie, marketing, klantvriendelijkheid en advies.

 

Vitrona Zonwering uit Naaldwijk (foto 3*) scoort al jaren constant en is nu uitgeroepen tot Inspiration dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Vitrona is een familiebedrijf dat in het Westland en omstreken bekend staat vanwege de vakkennis en passie voor zonwering thuis en bij professionele toepassingen.

 

Voorberg Zonwering & Terrasoverkappingen uit Maassluis (foto 4*) is uitgeroepen tot Luxaflex Outdoor Select dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Hanze Zonwering uit Bolsward (foto 5*) kreeg deze eer voor Noord- en Oost-Nederland. De onderscheidende winkelpresentaties, de kennis en het vakmanschap en de passie bij beide bedrijven hebben volgens de raambekledingsspecialist geleid tot deze benoemingen.

 

*Foto afkomstig van Facebook pagina van de detaillist.



Links

www.aldura.nl
www.bosmanluxaflexstore.nl
www.hanzezonwering.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.vitrona.nl
www.voorbergzonwering.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, #luxaflex, #luxaflexoutdoor, #inspirationdealer, #bosmanluxaflexstore, #Bosmanzonwering, #Aldura, #Vitrona, #Voorbergzonwering, #Hanzezonwering

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden