Luxaflex kiest dealers van het jaar

Vrijdag 21 februari 2020

Luxaflex kiest in februari traditiegetrouw de Dealers van het Jaar. Deze titel Is voor dealers die de afgelopen maanden uitblonken in de promotie, marketing en verkoop van Luxaflex Outdoor.
Luxaflex kiest dealers van het jaar
Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar Luxaflex kiest dealers van het jaar

Bosman Zonwering (foto 1*) is al vele jaren een prominent aanwezige speler in de regio Amsterdam. Bosman Zonwering is uitgeroepen tot Inspiration dealer vanwege de gedreven ondernemerschap, de vakkennis en het onderbouwde advies en klantcontact waarmee men bij Bosman Zonwering de 'technische' Outdoor producten promoot.

 

Aldura Zonwering en Raamdecoratie uit Zwolle (foto 2*) is Gallery dealer van het jaar geworden. Naast de goede onderlinge relatie onderscheid Aldura zich volgens Luxaflex op het gebied van promotie, marketing, klantvriendelijkheid en advies.

 

Vitrona Zonwering uit Naaldwijk (foto 3*) scoort al jaren constant en is nu uitgeroepen tot Inspiration dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Vitrona is een familiebedrijf dat in het Westland en omstreken bekend staat vanwege de vakkennis en passie voor zonwering thuis en bij professionele toepassingen.

 

Voorberg Zonwering & Terrasoverkappingen uit Maassluis (foto 4*) is uitgeroepen tot Luxaflex Outdoor Select dealer van het jaar voor de regio Zuid- en West-Nederland. Hanze Zonwering uit Bolsward (foto 5*) kreeg deze eer voor Noord- en Oost-Nederland. De onderscheidende winkelpresentaties, de kennis en het vakmanschap en de passie bij beide bedrijven hebben volgens de raambekledingsspecialist geleid tot deze benoemingen.

 

*Foto afkomstig van Facebook pagina van de detaillist.



Links

www.aldura.nl
www.bosmanluxaflexstore.nl
www.hanzezonwering.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.vitrona.nl
www.voorbergzonwering.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, vouwgordijn, buitenzonwering, terras, outdoor, overkapping, #luxaflex, #luxaflexoutdoor, #inspirationdealer, #bosmanluxaflexstore, #Bosmanzonwering, #Aldura, #Vitrona, #Voorbergzonwering, #Hanzezonwering

Gerelateerd nieuws
Natuurlijke uitstraling behang
De nieuwe behangcollectie Palau van Behangleverancier Eijffinger vertaalt tropische natuur naar gelaagde wanddessins.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder
 
Volle beursvloer in Nieuwegein
lees verder
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden