Lights in Blokzijl

Dinsdag 05 november 2019

In de donkere decembermaand wordt dit jaar voor het eerst Lights in Blokzijl georganiseerd. Een zes dagen durende workshop lichtontwerp, gecombineerd met een lichtcongres en lichtfestival.
Lights in Blokzijl

Lights in Blokzijl is het zusje van Lights in Alingsas. Eenzelfde soort evenement, dat in Zweden al 20 jaar wordt georganiseerd. De Nederlandse organisatie is in handen van Berlux lighting, gevestigd in Blokzijl.  Lights in Blokzijl bestaat uit drie onderdelen. Tijdens de internationale lichtontwerp workshop wordt van 6 - 12 december een lichtkunstwerk ontworpen en gebouwd, onder leiding van een workshopleader (of duo). Deze workshopleaders zijn de internationale lichtontwerpers: Roberto Corandini (Italië), Sjoerd van Beers + Juliette Nielsen (NL), Luciana Alanis (Zwitserland), Korhan Şişman (Turkije),  Anuj Gala (Finland) + Rogier Hengeveld (NL), Kapil Surlakar (India), Johan Moritz + Tina Wikström (Zweden). Zij nemen elk 10 studenten en professionals onder hun hoede. Inschrijven kan via de website.

 

Op 11 december wordt er een Engelstalig lichtcongres georganiseerd. Sprekers vanuit de wetenschap, architectuur en lichtontwerp geven dan presentaties over licht gerelateerde onderwerpen. Als afsluitend onderdeel van het congres presenteren de zeven workshopteams hun lichtkunstwerken. Aansluitend begint het lichtfestival Lights in Blokzijl. Van 11 - 22 december (van 17 tot 22u) zijn de lichtkunstenwerken gratis voor iedereen te zien.



Links

www.berluxlichtarchitectuur.nl
www.lightsinblokzijl.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #berlux, #lightsinblokzijl

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden