Light&Living neemt It's about Romi over

Vrijdag 15 april 2022

Light&Living Group, met hoofdkantoor in Noordwijk (NL), versterkt haar merkenportfolio en commerciële activiteiten met de overname van It's about Romi BV.
Light&Living neemt It's about Romi over

It's about Romi is het verlichtingsbedrijf achter de merken It's about Romi en Good&Mojo en is aanwezig in verschillende markten in Europa, vooral online. It's about Romi zal deel uitmaken van de groeiende Light&Living Group en haar kerncategorie decoratieve verlichting versterken. Met de complementaire merken en brede productportfolio en met eigen showrooms in heel Europa in Noordwijk, Almere, Nieuwegein, Oslo, Lyon, Bruhl/Keulen en Bourton-on-the-water in het Verenigd Koninkrijk. Dit is volgens Light&Living de volgende stap in het creëren van een echt pan-Europees platform voor decoratieve verlichting en huisdecoratie voor retailers.

 

Oprichters van It’s about RoMi, Rob van Dijk en Michiel van Mierlo, blijven aan om het bedrijf te helpen groeien. Light&Living Group met zijn ankermerk Light&Living en complementaire merken Present Time, Karlsson, Leitmotiv, Parlane, It's about RoMi en Good&Mojo is in heel Europa aanwezig via een breed scala aan kanalen, zowel in winkels als online.



Links

www.light-livinggroup.com
www.itsaboutromi.nl
www.goodandmojo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, overname, koop, fusie, samenwerking, merger, acquisitie, acquisition, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent, #itsaboutromi, #lightandliving

Gerelateerd nieuws
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden