Kvadrat in Design Post

Maandag 14 oktober 2024

Ter gelegenheid van de Orgatec van dit jaar nodigt Kvadrat de bezoekers uit om zich onder te dompelen in de speciale installatie in de eigen Design Post showroom. Hier toont het bedrijf verschillende nieuwe kwaliteiten.
Kvadrat in Design Post

Time Recyled (zie foto) is een herintroductie van de veelgeprezen Time 300 gordijn, nu geweven met een groot volume gerecycled polyester en een vernieuwd kleurenpalet.

 

Kvadrat introduceert ook Remix Flow, een gordijn dat de essentie van Giulio Ridolfo’s meubelbekledingsstof Remix 3 naar de wereld van gordijnen brengt. Samen met Guest, een gerecycled polyester bekledingstextiel van Louise Sigvardt, en Baffle, een nieuw akoestisch product van Kvadrat Acoustics.

 

Openingsuren Design Post: dinsdag 9-21 uur, woensdag-vrijdag 9–19 uur.



Links

www.kvadrat.dk
www.designpost.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, textiel, stof, meubelstof, gordijn, #kvadrat, #designpost,#orgatec

Gerelateerd nieuws
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder
 
Interieur Carriere op Incoda 2025
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden