Kreon pimpt design classic

Woensdag 02 maart 2016

Op de komende Light & Building zal het Belgische bedrijf Kreon, dat onlangs het Zwitserse Belux overnam, een redesigned kwart eeuw oud product tonen.
Kreon pimpt design classic
Kreon pimpt design classic

Het gaat om een nieuwe versie van het model Diapason. Kreon heeft deze qua ontwerp aangepast en nu voorzien van LED-technologie.

Per 1 januari 2016 heeft het Belgische familiebedrijf Kreon, onderdeel van Vaesen Industries, het Zwitserse bedrijf Belux van de Vitra-groep overgenomen. Belux, opgericht in 1970, was sinds 2001 onderdeel van Vitra.

Belux en Kreon zullen als 2 zelfstandige ondernemingen in de markt blijven opereren.
Op Light & Building, van 13-18 maart in Frankfurt, zullen beide bedrijven aanwezig zijn maar ieder in een eigen stand, hal 1.2, stand J41 respectievelijk hal 3, stand B61.

 



Links

www.belux.com
www.kreon.com
www.light-building.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, verlichting, hanglamp, lamp, licht, light, led, dimmen, design, ontwerp, beurs, show

Gerelateerd nieuws
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder
 
Hortensia inspiratie voor armaturen
lees verder
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden