Veel succes voor Kobe!

Woensdag 02 maart 2016

Kobefab International, bekend van het stoffenmerk Kobe, grossiert in prijzen. Kortgeleden al op Heimtextil en aanstaand weekend op TV!
Veel succes voor Kobe!
Veel succes voor Kobe!

© Foto Trevira GmbH

 

Kortgeleden publiceerden we al over de fraaie nieuwe Elegance-collectie dat het bedrijf uit Valkenswaard presenteerde op Paris Déco Off.

Kort daarvoor op Heimtextil was de gordijn- en meubelstoffenleverancier al een van de Textile Editors-winnaars van de Trevira CS Gold Club award 2016. Op de foto is te zien dat Caroline Wolterink deze award voor Kobe in ontvangst heeft genomen. Andere winnaars op de foto zijn v.l.n.r. Rubelli en Artimo. Rechts Klaus Holz, CEO van Trevira.

Daarnaast is Kobe Branchewinnaar van de Succes Award 2016 en genomineerd voor de Nationale Business Succes Award 2016. Aanstaande zondag 6 maart om 13:55 uur wordt dit uitgezonden op TV (RTL7). De zaterdag daarna (12 maart) eveneens om 13:55 uur.

 

Klik hier om naar de site te gaan en het Kobe-item te zien (6:19)!

 



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, textiel, interieurtextiel, leer, kunstleer, leder, kunstleder, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, staal, stalen, kap, boek, agent, vertegenwoordiger, beurs, huisshow, open dagen, paris, parijs, deco off, paris deco off, deco-off, decooff, award, prijs, rtl, rtl7, rtl 7, de succes award, tv, televisie, genomineerd, nominatie

Gerelateerd nieuws
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Fatboy en Nijntje opnieuw samen
Fatboy en Nijntje lanceren een tweede capsulecollectie. Bekende ontwerpen van Fatboy krijgen ditmaal een zachte teddystof en illustraties van Nijntje en Boris. De collectie wordt op 29 september officieel gelanceerd.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden