Kessels Meubelateliers failliet

Maandag 04 mei 2020

Kessels Meubelateliers uit Belfeld is vorige week failliet verklaard door de rechtbank in Roermond. Ook een aantal interieurzaken moest helaas de boeken neerleggen.
Kessels Meubelateliers failliet

Foto: Model Maduro met eiken hout gefineerde armen dat door Kessels in 2013 op het toenmalige HTC (Home Trade Center, nu DWI) werd geïntroduceerd.

Het familiebedrijf was in 1982 opgericht als Cor Kessels Gestoffeerde Meubelen, een meubelstoffeerderij en later producent van zitmeubels. In 1990 werd Kessels Meubelateliers de naam van het bedrijf.

De directie heeft het faillissement volgens De Limburger zelf aangevraagd. Er werken negen mensen bij het bedrijf. Kessels was in het verleden exposant op HTC/DWI (De Woonindustrie) en de Meubelbeurs Brussel en lid van de CBM.

Curator is J.A. Bloo van Meulenkamp advocaten in Venlo, telefoon +31 (0)77- 351 50 41.

 

Daarnaast zijn ook de interieurwinkels Roeland Interieur uit Terneuzen, Lundiadealer Nijfurn op de Overtoom in Amsterdam en Brixxo Office Furniture uit Nijkerk vorige week failliet verklaard.




Links

www.brixxo.nl
www.kesselsmeubels.nl
www.lundia.nl
www.meulenkampadvocaten.nl
www.roeland-interieur.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel, fauteuil, bank, zitbank, zitten, zitje, poef, lounge, loungebank, chaise longue, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #brixxo, #kesselsmeubels, #kesselsmeubelateliers, #kessels, #lundia, #meulenkampadvocaten, #roelandinterieur

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden