Hunter Douglas verkoopt USA-plafondafdeling

Woensdag 04 juli 2018

Hunter Douglas verkoopt zijn Noord-Amerikaanse plafondtak aan CertainTeed, een onderdeel van Saint Gobain, een grote speler in bouwproducten.
Hunter Douglas verkoopt USA-plafondafdeling

De plafondactiviteiten (Luxalon -zie foto van website - en Techstyle) waren in 2017 goed voor een omzet van $ 36 miljoen, zo meldt Archidat Bouwinformatie verder. Bij het onderdeel werkten ongeveer 100 mensen. Hunter Douglas zal daarnaast met Saint Gobain gaan samenwerken om raambekleding te gaan verkopen.

Hunter Douglas is sinds 1946 leverancier van raambekleding (met merken als Luxaflex, Duette, Silhouette en Vignette) en producent van bouwproducten (plafonds en gevelbekleding). Maar ook dochterondernemingen zoals Artex (o.a. Artelux), Multisol en Sunway vallen onder het concern. De beursgenoteerde onderneming heeft het hoofdkantoor in Rotterdam en omvat 132 ondernemingen met 50 fabrieken en 82 assemblagebedrijven in meer dan 100 landen. Er werken in totaal bijna 23.000 mensen.

 



Links

www.artelux.com
www.hde.nl
www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl
www.luxalonplafonds.nl
www.multisol.nl
www.saint-gobain.nl
www.sunway.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, plafond, gevel, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, overname, koop, bedrijfsovername, fusie, samenwerking, acquisitie, merger, #luxaflex, #hunterdouglas, #hde, #saintgobain, #artelux, #multisol, #artex, #luxalon, #techstyle

Gerelateerd nieuws
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden