Herstructurering Trendteam Group

Woensdag 22 januari 2025

Trendteam, een van de grootste meubelimporteurs in Duitsland, bevindt zich in financieel zwaar weer. Het bedrijf is een herstructureringsproces gestart om de toekomst van de organisatie veilig te stellen.
Herstructurering Trendteam Group

Foto: Ralf en Gisela Müller. Oprichter en eigenaar van Trendteam

 

Het herstructureringsproces wordt uitgevoerd onder zelfbeheer. De rechtbank van Essen heeft het verzoek tot voorlopig zelfbestuur goedgekeurd en advocaat Thorsten Klepper benoemd als bewindvoerder. Hij is belast met het toezicht op de procedure en biedt ondersteuning bij het herstructureringsproces. De leiding van het bedrijf blijft in handen van Ralf Müller, managing partner van Trendteam.

 

Ondanks de huidige uitdagingen benadrukt Müller dat de bedrijfsvoering zonder onderbreking wordt voortgezet. ‘Ons dienstenaanbod blijft in de gebruikelijke kwaliteit beschikbaar, en klanten kunnen rekenen op de bekende contactpersonen en contactgegevens,’ verklaarde hij. Trendteam, dat bekend staat om zijn omvangrijke portfolio in betaalbare, modulaire meubelen voor de Europese markt, benadrukt dat de herstructurering een strategische stap is om een solide basis te leggen voor de toekomst. ‘We blijven een betrouwbare partner met onze vertrouwde dienstverlening,’ aldus Müller.

 

De ontwikkelingen bij Trendteam zijn een belangrijk signaal voor de bredere interieursector, waar economische onzekerheden en stijgende kosten steeds vaker zorgen voor herstructureringen en consolidaties. Het proces van zelfbeheer biedt potentieel voor een gestructureerde reorganisatie zonder directe impact op de dagelijkse bedrijfsvoering, wat zowel leveranciers als klanten vertrouwen moet geven. Het is echter een duidelijke aanwijzing dat zelfs gevestigde spelers in de meubelsector kwetsbaar zijn in het huidige economische klimaat. De komende maanden zullen bepalend zijn voor de toekomst van de Trendteam Group.



Links

www.trendteam.eu

Tags

nieuws, interieur, herstructurering, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, meubelsector, woonkamer, meubilair, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, verlies, bankroet, curator,

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden