Herstructurering Trendteam Group

Woensdag 22 januari 2025

Trendteam, een van de grootste meubelimporteurs in Duitsland, bevindt zich in financieel zwaar weer. Het bedrijf is een herstructureringsproces gestart om de toekomst van de organisatie veilig te stellen.
Herstructurering Trendteam Group

Foto: Ralf en Gisela Müller. Oprichter en eigenaar van Trendteam

 

Het herstructureringsproces wordt uitgevoerd onder zelfbeheer. De rechtbank van Essen heeft het verzoek tot voorlopig zelfbestuur goedgekeurd en advocaat Thorsten Klepper benoemd als bewindvoerder. Hij is belast met het toezicht op de procedure en biedt ondersteuning bij het herstructureringsproces. De leiding van het bedrijf blijft in handen van Ralf Müller, managing partner van Trendteam.

 

Ondanks de huidige uitdagingen benadrukt Müller dat de bedrijfsvoering zonder onderbreking wordt voortgezet. ‘Ons dienstenaanbod blijft in de gebruikelijke kwaliteit beschikbaar, en klanten kunnen rekenen op de bekende contactpersonen en contactgegevens,’ verklaarde hij. Trendteam, dat bekend staat om zijn omvangrijke portfolio in betaalbare, modulaire meubelen voor de Europese markt, benadrukt dat de herstructurering een strategische stap is om een solide basis te leggen voor de toekomst. ‘We blijven een betrouwbare partner met onze vertrouwde dienstverlening,’ aldus Müller.

 

De ontwikkelingen bij Trendteam zijn een belangrijk signaal voor de bredere interieursector, waar economische onzekerheden en stijgende kosten steeds vaker zorgen voor herstructureringen en consolidaties. Het proces van zelfbeheer biedt potentieel voor een gestructureerde reorganisatie zonder directe impact op de dagelijkse bedrijfsvoering, wat zowel leveranciers als klanten vertrouwen moet geven. Het is echter een duidelijke aanwijzing dat zelfs gevestigde spelers in de meubelsector kwetsbaar zijn in het huidige economische klimaat. De komende maanden zullen bepalend zijn voor de toekomst van de Trendteam Group.



Links

www.trendteam.eu

Tags

nieuws, interieur, herstructurering, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, meubelsector, woonkamer, meubilair, project, kantoor, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, verlies, bankroet, curator,

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden