Herbruikbare stand voor Pode

Vrijdag 21 februari 2020

Roderick Vos was dit jaar voor de vierde keer verantwoordelijk voor het standontwerp van Leolux label Pode op vakbeurs IMM. Vos is art director van het merk, dat natuurlijk ook diverse nieuwe producten toonde in Keulen.
Herbruikbare stand voor Pode
Herbruikbare stand voor Pode Herbruikbare stand voor Pode

Voor standbouw op een beurs als IMM wordt volgens Roderick Vos altijd veel bouwmateriaal gebruikt, vaak slechts voor een week. Dit jaar ontwierp zijn studio daarom een herbruikbare installatie, min of meer 'meccano-achtig', gemaakt van stalen componenten. Daardoor zijn zij opnieuw te gebruiken voor toekomstige projecten. Mimaki Europe leverde herbruikbaar folie, waarop een kleurverkoop afgedrukt werd. Gecombineerd met een tapijt met gedrukte schaduwen van de tentoongestelde producten, geproduceerd door Moooi tapijten, was de stand van Pode een opvallende verschijning.

 

Bibo, (foto 3) is het eerste Roderick Vos ontwerp voor 2020. Het is een schuimgespoten fauteuil voor Pode. Men kan de binnen- en buitenhoes, in leer of stof kiezen, en zelfs de kleur van de aluminium gegoten basis. De gebogen lineaire vormen bieden de gebruiker volgens Vos precies het juiste ondersteuningsniveau. De fauteuil werd tijdens IMM door een onafhankelijke jury bekroond met een ‘That's new' label voor één van de 50 beste nieuwe producten op de vakbeurs.



Links

www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, show, event, evenement, beurs, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, #IMM, #IMMcologne, #koelnmesse, #leolux, #leolux, #Pode, #studioroderickvos

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden