Headlam in horren

Maandag 10 december 2018

Het is nog niet echt de tijd van het jaar dat je er aan denkt, maar Headlam heeft voor komend voorjaar haar leveringsassortiment verbreed met het uitgebreide programma Multisol horren.
Headlam in horren
Headlam in horren Headlam in horren

De horrencollectie (foto 1) van Multisol, waarvoor een collectieboek (foto 2) beschikbaar is, bestaat uit vijf verschillende producten voor deur- en raamtoepassingen (foto 3), waarmee er voor vrijwel elk type deur of raam een goede oplossing is:

• Rolhor
• Inzethor
• Vaste hor
• Vaste hor Novio
• Plissé Hordeur
Tevens is er optioneel speciaal pollenwerend- of clearview gaas leverbaar.

Headlam kan de weerbestendige mobiele demo display van Multisol ter beschikking stellen die, zowel binnen- als buiten de winkel te gebruiken is. De presentatie is in open- en gesloten opstelling te tonen.

Multisol belooft een kwalitatief hoogwaardig programma insectenwering met daarbij een goede service, zorgvuldig op maat gemaakte producten - tevens leverbaar zijn in Ral-kleuren - een scherpe prijsstelling en een snelle levering van twee (in het hoogseizoen drie) weken.

 



Links

www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.multisol.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, steen, keramisch, keramiek, tegel, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, rolgordijn, plissé, hor, horren, insectenwering, verkoop, confectie, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam, Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier, haute couture, mode, design, #headlam, #lifestylelnterior, #multisol

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden