Goudvissen in Nhow

Maandag 02 november 2020

'Ik hou niet van wachten. Niemand vindt het leuk. Maar als het moet, denk ik dat ik graag naar vis wil kijken. Een goudvis, zou ik zeggen.' In de tafel Up in the Air van Viccarbe.
Goudvissen in Nhow
Goudvissen in Nhow Goudvissen in Nhow Goudvissen in Nhow Goudvissen in Nhow Goudvissen in Nhow

De bovenstaande uitspraak kwam van Ramón Úbeda en Otto Canalda (foto 6) voorafgaande aan hun ontwerp uit 2014 van Up in the Air (foto 1-4) voor Viccarbe: een lage tafel met daarin vissen die zwemmen in een lucht die op water lijkt.

Het ontwerpen van de vissen was indertijd een uitdaging. Maar Juanjo, die visser was voordat hij een gespecialiseerde visbeeldhouwer werd, bood uitkomst. Als hobby maakte hij replica's van de vis die hij had gevangen, maar deze hobby werd later zijn beroep. Bekijk hier de leuke video (3:24) over dit ontwerpproces.

De Spaanse NH Hotel Group heeft begin dit jaar voor de inrichting van de 650 kamers van haar hotelconcept Nhow (foto 5) in Amsterdam vlak bij de Rai meer dan 1.250 Up in the Air aangeschaft, zo meldt de Spaanse fabrikant trots. Volgens de website kosten deze tafels vanaf € 1.470 per stuk. Viccarbe wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Design Tales.



Links

www.designtales.nl
www.nh-hotels.com
www.viccarbe.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, hospitality, meubel, tafel, bijzet, bijzettafel, nachtkast, hotel, #designtales, #nhhotels, #viccarbe

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden