Gepade overgenomen door Prevent

Vrijdag 14 augustus 2015

Prevent Interior, een bedrijf van de Prevent Group, heeft de aandelen van Gepade Polstermöbel GmbH overgenomen van Solvesta Möbelbeteiligungs GmbH. Dat werd begin deze week bekend.
Gepade overgenomen door Prevent

Prevent Group is momenteel vooral toeleverancier is van de autoindustrie en heeft meer dan 10.000 medewerkers. Voor de lange termijn strategie zoekt het bedrijf naar diversificatie door specifieke overnames. In mei van dit jaar kwam dit tot uiting met de overname van Machalke Polsterwerkstätten GmbH en nu dus Gepade, zo meldt Möbelmarkt.

Gepade uit Delbrück, dat eind 2013 failliet ging, werd in april 2014 door Solvesta overgenomen. Deze investeerder is gespecialiseerd in het opkopen en stabiliseren van failliete bedrijven. In de loop van het afgelopen jaar lieten managers Christian Solfronk en Patrik Fahlenbach dan ook zien dat de weg omhoog weer was gevonden.

Hubertus Kläs, in het verleden actief voor merken als Omega, Porsche Design, Rolf Benz en Bulthaup, is bij de Prevent Group verantwoordelijk voor de uitbreiding van de divisie meubilair en zal de leiding gaan voeren, tot het einde van het jaar nog ondersteund door het Solvesta-team.

 



Links

www.gepade.de
www.machalke.de
www.preventgroup.com
www.solvesta.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelen, meubel, meubels, bank, banken, zit, zitbank, fauteuil, overname, failliet, doorstart, fusie, zitmeubel

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe ontwerpen Pode
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden