Gepade overgenomen door Prevent

Vrijdag 14 augustus 2015

Prevent Interior, een bedrijf van de Prevent Group, heeft de aandelen van Gepade Polstermöbel GmbH overgenomen van Solvesta Möbelbeteiligungs GmbH. Dat werd begin deze week bekend.
Gepade overgenomen door Prevent

Prevent Group is momenteel vooral toeleverancier is van de autoindustrie en heeft meer dan 10.000 medewerkers. Voor de lange termijn strategie zoekt het bedrijf naar diversificatie door specifieke overnames. In mei van dit jaar kwam dit tot uiting met de overname van Machalke Polsterwerkstätten GmbH en nu dus Gepade, zo meldt Möbelmarkt.

Gepade uit Delbrück, dat eind 2013 failliet ging, werd in april 2014 door Solvesta overgenomen. Deze investeerder is gespecialiseerd in het opkopen en stabiliseren van failliete bedrijven. In de loop van het afgelopen jaar lieten managers Christian Solfronk en Patrik Fahlenbach dan ook zien dat de weg omhoog weer was gevonden.

Hubertus Kläs, in het verleden actief voor merken als Omega, Porsche Design, Rolf Benz en Bulthaup, is bij de Prevent Group verantwoordelijk voor de uitbreiding van de divisie meubilair en zal de leiding gaan voeren, tot het einde van het jaar nog ondersteund door het Solvesta-team.

 



Links

www.gepade.de
www.machalke.de
www.preventgroup.com
www.solvesta.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubelen, meubel, meubels, bank, banken, zit, zitbank, fauteuil, overname, failliet, doorstart, fusie, zitmeubel

Gerelateerd nieuws
 
Verkooppunt voor Wehkamp collectie
lees verder
Energiezuinig door slimme ventilatie
[Sponsored artikel] - Energiezuinig wonen draait allang niet meer alleen om goede isolatie of zonnepanelen. Ook frisse lucht speelt een steeds grotere rol binnen moderne woningen.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden