Gebr. Peters Rotterdam failliet

Donderdag 09 november 2017

GPR Meubel Fournituren bv uit Rotterdam is vorige week failliet verklaard door de rechtbank in Rotterdam.
Gebr. Peters Rotterdam failliet

GPR bestond reeds sinds 1936. Het was een fourniturengroothandel voor vooral meubelstoffeerderij en meubelindustrie en leverancier van meubelstoffen, leer en kunstleer.

Sinds 2005 leverde het bedrijf de eigen Invoga-meubelstoffencollectie en in kunstleer naast de eigen Athene-collectie ook de Stamskin Top en de Stamskin Neo.

GPR was daarnaast ook leverancier in de woning- en projectinrichting met stoffen van Eijffinger en tapijt van Bonaparte, Desso, Parade, Lano, Louis de Poortere, Heuga, Belakos en Edel. Ook de vloeren van Forbo (Marmoleum, Novilon), laminaat, houten vloerdelen, en vinyl en pvc-stroken onder eigen label. Daarnaast binnen- en buitenzonwering met onder meer het Luxaflex-programma.

De groothandel in meubelfournituren en stoffeerdersbenodigdheden onder leiding van Ronald Peters was gevestigd op de Sevillaweg 90 in Rotterdam, maar verhuisde kort voor het faillissement naar de Bovendijk 199. De uitspraak faillissement van het bedrijf was op 31 oktober.

Curator is de heer V. Terlouw van Ploum Lodder Princen in Rotterdam.

 



Links

www.gpr-rotterdam.nl
www.plp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, tapijt, tapijttegel, lvt, laminaat, parket, karpet, meubelstof, leer, stof, stoffeerder, bekleding, grossier, groothandel, stofferen, stoffering, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #gpr, #gebrpeters,

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden