Gebr. Peters Rotterdam failliet

Donderdag 09 november 2017

GPR Meubel Fournituren bv uit Rotterdam is vorige week failliet verklaard door de rechtbank in Rotterdam.
Gebr. Peters Rotterdam failliet

GPR bestond reeds sinds 1936. Het was een fourniturengroothandel voor vooral meubelstoffeerderij en meubelindustrie en leverancier van meubelstoffen, leer en kunstleer.

Sinds 2005 leverde het bedrijf de eigen Invoga-meubelstoffencollectie en in kunstleer naast de eigen Athene-collectie ook de Stamskin Top en de Stamskin Neo.

GPR was daarnaast ook leverancier in de woning- en projectinrichting met stoffen van Eijffinger en tapijt van Bonaparte, Desso, Parade, Lano, Louis de Poortere, Heuga, Belakos en Edel. Ook de vloeren van Forbo (Marmoleum, Novilon), laminaat, houten vloerdelen, en vinyl en pvc-stroken onder eigen label. Daarnaast binnen- en buitenzonwering met onder meer het Luxaflex-programma.

De groothandel in meubelfournituren en stoffeerdersbenodigdheden onder leiding van Ronald Peters was gevestigd op de Sevillaweg 90 in Rotterdam, maar verhuisde kort voor het faillissement naar de Bovendijk 199. De uitspraak faillissement van het bedrijf was op 31 oktober.

Curator is de heer V. Terlouw van Ploum Lodder Princen in Rotterdam.

 



Links

www.gpr-rotterdam.nl
www.plp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, tapijt, tapijttegel, lvt, laminaat, parket, karpet, meubelstof, leer, stof, stoffeerder, bekleding, grossier, groothandel, stofferen, stoffering, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #gpr, #gebrpeters,

Gerelateerd nieuws
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Natuurlijke uitstraling behang
De nieuwe behangcollectie Palau van Behangleverancier Eijffinger vertaalt tropische natuur naar gelaagde wanddessins.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden