Emma over miljoen

Maandag 22 juni 2020

Emma, de online gestarte matrassenverkoper van Bettzeit, stelt begin juni al haar miljoenste matras te hebben verkocht.
Emma over miljoen

De miljoenste Emma-matras werd volgens Dennis Schmoltzi en Manuel Müller (foto; Emma Sleep GmbH / Moritz Reich), oprichters en directeuren van Emma - The Sleep Company, vrijdag 12 juni verkocht. Oorspronkelijk was de doelstelling om deze mijlpaal pas in de loop van het jaar te bereiken.

Emma, inmiddels niet alleen online meer, is actief in Groot-Brittannië, Frankrijk, Nederland en Duitsland. Ook het vakhandelsmerk Dunlopillo, in 2017 overgenomen door Bettzeit, is succesvol door het Smart Select-concept in fysieke winkels, hoewel daar begin maart door corona wel even de klad in kwam. Maar na heropening van de winkels is de omzet weer groeiende.

De lockdown door corona heeft geleid tot hogere online verkopen, vooral voor Emma. Vanwege het succes van Emma en Dunlopillo, heeft Bettzeit de verkoopprognose voor het lopende jaar met 20% tot € 240 miljoen verhoogd, zo meldt Moebelmarkt. Emma boekte in 2019 ook al een enorme omzetplus.



Links

www.dunlopillo.fr
www.emma-matras.nl
www.emma-matratze.de
www.emma-sleep.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #bettzeit, #thesleepcompany, #emmasleep, #emmamatras, #emmamatratze, #dunlopillo

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Manager Retail voor Sleeptrade
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden