Efwex snijdt hout

Maandag 15 februari 2016

Een toenemende interesse in natuurlijke materialen voor het interieur domineert Efwex 2016: houten vloeren, houten terrassen en houten gevelbekleding.
Efwex snijdt hout

Maar ook houtgerelateerde materialen of samenstellingen met hout, zoals laminaat en sommige composieten, zitten in de lift. Naast natuurlijk totaal andere vloertechnologieën zoals LVT en PVC of vloeren op rol (klassiek vinyl en linoleum), bieden, naast andere decors ook steeds vaker houttekeningen.

Dat zal ook het beeld zijn op de vloerenbeurs Efwex in Gent van 13-15 maart 2016. Deze beurs wordt voor de tweede keer gehouden en zal zich op België en Nederland richten, maar er wordt tevens in Frankrijk, Engeland en zelfs Duitsland aandacht aan de beurs besteed.

Een van de deelnemers aan de beurs, Wasziederij De Vestiging, zal op de beurs overigens een bijzondere primeur introduceren: een droogsysteem met LED (i.p.v. UV) voor vloerolie! Dit zou niet alleen een veel langere levensduur van de lampen en een energiebesparing van 60% opleveren, maar ook minder problemen in de productie betreffende opruwing, verkleuring en verlijmingen.

Het deelnemersveld van Efwex is inmiddels overigens al goed te noemen met momenteel in totaal 113 aangemeld exposanten met nog een aantal plekken vrij. Nog niet eerder door ons genoemde namen zijn onder meer Solidor, Vetedy, Design Parquet, Scheucher, Terhürne, Emco, Den Braven, Balterio (Spanolux), SelectWood, Kaneka, Buzon, Alvaket, Alba Floors, Combiwood, Rigo (Ursa Paint), Objectflor Art und Design Belags, Aspecta en Albert Chapel. Maar kijk voor een compleet overzicht en beursplan op de site.

Registreer nu voor een gratis toegangskaart.

 



Links

www.efwex.eu
www.media-pact.com
www.vesting.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden