Efwex snijdt hout

Maandag 15 februari 2016

Een toenemende interesse in natuurlijke materialen voor het interieur domineert Efwex 2016: houten vloeren, houten terrassen en houten gevelbekleding.
Efwex snijdt hout

Maar ook houtgerelateerde materialen of samenstellingen met hout, zoals laminaat en sommige composieten, zitten in de lift. Naast natuurlijk totaal andere vloertechnologieën zoals LVT en PVC of vloeren op rol (klassiek vinyl en linoleum), bieden, naast andere decors ook steeds vaker houttekeningen.

Dat zal ook het beeld zijn op de vloerenbeurs Efwex in Gent van 13-15 maart 2016. Deze beurs wordt voor de tweede keer gehouden en zal zich op België en Nederland richten, maar er wordt tevens in Frankrijk, Engeland en zelfs Duitsland aandacht aan de beurs besteed.

Een van de deelnemers aan de beurs, Wasziederij De Vestiging, zal op de beurs overigens een bijzondere primeur introduceren: een droogsysteem met LED (i.p.v. UV) voor vloerolie! Dit zou niet alleen een veel langere levensduur van de lampen en een energiebesparing van 60% opleveren, maar ook minder problemen in de productie betreffende opruwing, verkleuring en verlijmingen.

Het deelnemersveld van Efwex is inmiddels overigens al goed te noemen met momenteel in totaal 113 aangemeld exposanten met nog een aantal plekken vrij. Nog niet eerder door ons genoemde namen zijn onder meer Solidor, Vetedy, Design Parquet, Scheucher, Terhürne, Emco, Den Braven, Balterio (Spanolux), SelectWood, Kaneka, Buzon, Alvaket, Alba Floors, Combiwood, Rigo (Ursa Paint), Objectflor Art und Design Belags, Aspecta en Albert Chapel. Maar kijk voor een compleet overzicht en beursplan op de site.

Registreer nu voor een gratis toegangskaart.

 



Links

www.efwex.eu
www.media-pact.com
www.vesting.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gent, vakdagen, efwex, europarket

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden