Bestuurswisselingen VIIA

Donderdag 04 november 2021

De Vereniging Interieur Importeurs & Agenten (VIIA) nam tijdens de ledenvergadering op vrijdag 22 oktober jongstleden in Eindhoven afscheid van Christel Janssen als voorzitter van de VIIA.
Bestuurswisselingen VIIA

Christel Janssen van The House of Furniture was bestuurslid van de VIIA sinds 2008, waarvan de laatste 6 jaar als voorzitter. Het stokje van het voorzitterschap wordt overgenomen door Marco Barbuio (BXB Interior Collections; Foto Twitter). Marco is sinds 2012 lid van de VIIA, waarvan de laatste jaren als bestuurslid.

Als nieuwe bestuursleden treden toe Renate van Velthoven (0031 Design), Gina Sanders (Caat Brands Agency/Yellowstone) en Bart Brugman (Bart Brugman). Feiko Toby (Feiko Toby agenturen) sinds 2015 bestuurslid, is verkozen voor een volgende periode van drie jaar. Christel Janssen, Anton van der Lande en Marc Reith treden af als bestuurders.


De VIIA is een vereniging van en voor importeurs en agenten in de interieurbranche, zowel nationaal als internationaal. De VIIA behartigt de belangen van de aangesloten leden en biedt haar leden ook juridische, organisatorische, communicatieve en bemiddelende ondersteuning. VIIA biedt o.a. ondersteuning op het gebied van beoordeling agentuurovereenkomsten, arbeidsrecht, plagiaat/modelinbreuk, vastgoedrecht en meer juridische zaken waar je als ondernemer mee te maken kunt krijgen.



Links

www.0031design.nl
www.bartbrugman.com
www.buitenmeubels.nl
www.bxbagenturen.nl
www.design-supply.com
www.feikotoby.nl
www.marcreith.nl
www.thehouseoffurniture.nl
www.viia.nu

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, projectinrichting, stof, stoel, fauteuil, bank, indoor, binnen, lounge, ontwerp, personalia, vereniging, agent, importeur, bestuur, #0031design, #bartbrugman, #buitenmeubels, #bxbagenturen, #designsupply, #feikotoby, #marcreith, #thehouseoffurniture, #viia

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden