Bella en ander moois op Woonindustrie

Maandag 15 februari 2016

Gisteren is de Woonindustrie (én Droomindustrie) in Nieuwegein gestart met de consumentendag, vandaag start de Vakbeurs. Met weer mooi nieuws!
Bella en ander moois op Woonindustrie
Bella en ander moois op Woonindustrie Bella en ander moois op Woonindustrie Bella en ander moois op Woonindustrie

Fauteuil Bella van Kessels bijvoorbeeld. Samen met de Julietta en Maddox biedt dit modulaire trio een veelvoud van designmogelijkheden met hoog zitcomfort en verfijnde stoffeerdetails. Vanaf het voorjaar van 2016 is deze ook leverbaar als wing chair (hoge rug met oren) en met massief houten onderstel. Er is nu keuze uit zes verschillende armen, pootjes in diverse houtkleuren, drie soorten draaischijven, een vier- of vijfteens stervoet, een lage of hoge rug met optioneel magnetisch hoofdkussen, RVS of houten onderstel (foto 1).

Een nieuwe deelnemer aan de Woonindustrie is XO Interiors uit Soest. Deze groothandel in klassieke meubelen laat de kasten (zoals de buffetkast Chic Eiken, foto 2), tafels, fauteuils en banken fabriceren in een eigen fabriek. Ook maatwerk behoort tot de mogelijkheden.

Begin dit jaar werd ook de rentree van een andere exposant in klassieke meubelen bekend: Meubelfabriek C. van Rees & Zn. bv (foto 3). Deze fabrikant sinds 1895 uit 's-Gravenhage had eerder al meer dan 20 jaar in het centrum gestaan!

Maar er is zeker niet alleen klassiek meubilair te vinden. Eerder publiceerden we al over nieuwe moderne designfabrikanten en de tentoonstelling en natuurlijk niet te vergeten de afdeling verlichting en de Droomindustrie. Maar bijvoorbeeld ook een label als Touché (Van 't Hart Meubelprodukties/HMP) met de vorig najaar geïntroduceerde Emilio (foto 4) geeft acte de présence!

De Woonindustrie is tijdens de Vakbeurs tot en met woensdag dagelijks geopend van 10-17 uur, vandaag zelfs tot 20 uur. Iedereen is vanaf 17:30 uur van harte welkom op het relatie-diner.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.kesselsmeubels.nl
www.touchemeubelen.nl
www.van-rees.com
www.xo-interiors.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, droomindustrie, woonindustrie, HTC, Home Trade Center, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, trade mart, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends

Gerelateerd nieuws
Joli's nieuwe Arcs Bench
Aan het meubelmerk Joli is een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Secto Design op 3Daysofdesign
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Sedus blijf winstgevend
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden