Barlinek visgraatparket Intr

Maandag 02 november 2020

Intr heeft in oktober het visgraatparket van Barlinek in zijn assortiment opgenomen. Barlinek staat bekend om zijn duurzaamheid, omdat de leverancier bomen terug plant. Daarnaast is het Crosslock legsysteem zeer innovatief.
Barlinek visgraatparket Intr

De houten visgraatvloerencollectie van Barlinek is verkrijgbaar in twee maten. 110 mm breed bij 660 mm lang en 130 mm breed bij 725 mm lang, in negen verschillende afwerkingen. De afwerking is extra mat. Wanneer de consument speciale wensen heeft kan de vloer volgen Intr ook onbehandeld aan de vloerenspecialist geleverd worden.

 

Het grote voordeel van de vloeren van Barlinek is volgens Intr het Crosslock-systeem. Dit biedt volgens het bedrijf veel voordelen t.o.v. traditioneel twee laags parket. Het Crosslock systeem heeft geen linkse en rechtse delen, waardoor veel tijd wordt bespaard tijdens de installatie en het zaagverlies beperkt blijft. Ook de prijs is volgens Barlinek gunstig. Het zaagsel dat overblijft na de productie wordt gebruikt voor verwarming, pallets en als open haards briket. De schors strooit Barlinek we in zijn tuinen.

 

Het bedrijf voert sinds 2000 het 'one for one'-programma uit, waarbij het planten van een boom wordt medegefinancierd door elk gekocht pakket van Barlinek-vloerdelen dat gemarkeerd is met een speciaal logo. Het 'klantenbos' van Barlinek telt twintig jaar later al bijna vijftien miljoen bomen.



Links

www.intr.com
www.barlinek.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, vloeren, houten vloeren, groothandel, parket, hout, pvc, leggen, stroken, strook, plank, visgraat,#intr, #barlinek, #crosslock

Gerelateerd nieuws
 
Vincent Van Duysen voor Kettal
lees verder
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden