Bankroet Recor onafwendbaar

Woensdag 12 augustus 2020

Twee resterende partijen die geïnteresseerd waren om de in moeilijkheden verkerende meubelfabrikant Recor over te nemen zijn afgehaakt. Daardoor lijkt een faillissement een kwestie van tijd.
Bankroet Recor onafwendbaar

De Hasseltse meubelfabrikant Recor (foto; website) was een tijd geleden in moeilijkheden geraakt. Kortgeleden was er echter nieuws dat telgen uit de familie Corthouts een deel van het bedrijf had overgenomen. En voor het resterende deel waren nog kandidaat overnemers.

Deze zijn vorige week echter afgehaakt, zo meldden Belgische kranten. Hierdoor is stopzetting van de gerechtelijke reorganisatie gevraagd. Als dit gebeurt, is de faling van de meubelfabrikant - opgericht in 1949 - onafwendbaar en verdwijnen er circa 160 banen. Het bedrijf hoopt intussen nog wel lopende bestellingen te kunnen afwerken.



Links

www.recor.be
www.recor-group.com
www.sofa-bed-company.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, bed, slaap, slapen, ledikant, boxspring, fauteuil, bank, zitmeubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, opschorting, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, kopen, koop, redden, acquisitie, #recor, #recorgroup, #sofabedcompany, #sofabed

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
 
Dubbele levensduur matras
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden