2e Sofacompany in A'dam

Woensdag 02 juli 2025

Sofacompany blijft groeien, in Nederland krijgt het bedrijf een vijfde vestiging. Dit is de tiende winkel in de Benelux.
2e Sofacompany in A'dam

Maandag 30 juni heeft het team de sleutels ontvangen van een nieuwe winkelruimte in Amsterdam aan de Bilderdijkstraat. De tweede locatie in de hoofdstad opent in september haar deuren openen in de populaire wijk Oud-West.

 

De nieuwe vestiging komt in een karakteristiek, historisch pand. Sofacompany meldt op LinkedIn dat het niet kan wachten om te beginnen met de bouw en de implementatie van het concept in het oude historische pand.



Links

www.sofacompany.com

Tags

nieuws, interieur, meubelen, winkels, opening, pand, vestiging, deens, design, consument, fauteuils, banken, stoelen, tafels, kasten, publiek, toegankelijk, prijs, winkelruimte, #sofacompany, #bolia, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
 
Hans Filippini directeur Exsta
lees verder
 
Nieuwe verkoopbaas Himolla
lees verder
 
Cor op Idd Cologne
lees verder
Vieren van een iconisch ontwerp
Fritz Hansen presenteert Series 7 Tailored – een verfijnde uitvoering van de iconische multiplex stoel, bekleed met tuigleer en afgewerkt met nauwkeurige stiksels die de herkenbare vorm benadrukken.
lees verder
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden