Zzp'er Steenman stoffeert het beste

Woensdag 01 april 2015

Tijdens de Vakdagen Parket & Woninginrichter in Gorinchem vond traditioneel het NK Woningstofferen plaats. Na een tweedaagse strijd bleek Ronald Steenman de beste te zijn.
Zzp'er Steenman stoffeert het beste

'De winnaar straalde kennis uit, toonde veel inzicht en had een perfecte uitvoering van het installeren van het logo in de PVC-vloer.' Met deze woorden van de jury werd Steenman uiteindelijk beloond voor zijn werk. Hij had, net als de andere deelnemers aan het NK, inderdaad een PVC-vloer geïnstalleerd, die was voorzien van drie verschillende inlays. Daarnaast toonde hij zijn kunnen bij de tweede opdracht: het bekleden van traptreden met linoleum en tapijt.

 

De jury stelde dat het niveau van het kampioenschap ieder jaar beter wordt. 'Het lag dit jaar erg dicht bij elkaar, maar Ronald Steenman stak er bovenuit. Hij is rustig, trekt zich niets aan van zijn omgeving en voert uit volgens de normen. Opvallend was dat hij werkte met een oude techniek, namelijk het installeren met een schijfje en een rijtje om de ruimte goed uit te mallen.'

 

De ervaren zzp'er heeft aan Kees van den Bos van Berg & Berg zijn grootste opdrachtgever. 'Ronald is een vakman, hij levert altijd prima werk af', sprak die tevreden. De gelukkige winnaar zelf, tenslotte: 'Ik ben ontzettend blij, maar ook helemaal verrast.'



Links

www.evenementenhal.nl/gorinchem/beurzen/view/249/vakdagen-parket-en-woninginrichter-2015

Tags

vloer, vloerbedekking, tapijt, pvc, vinyl, parket, stoffering

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Nieuwe brochure Mflor
Mflor zal op de Incoda de nieuwe brochure presenteren van de vloerencollecties en heeft tevens een winactie gelanceerd voor de beurs.
lees verder
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden