Zuiver Scholarship 2022

Woensdag 02 februari 2022

Ontwerptalent opgelet. Tot 16 maart is de inschrijving voor de Zuiver Scholarship 2022 geopend. Tijdens de Zuiver Scholarship krijgen designers de unieke kans om hun eigen product te ontwerpen voor de Zuiver-collectie, die wereldwijd wordt verkocht.
Zuiver Scholarship 2022
Zuiver Scholarship 2022 Zuiver Scholarship 2022 Zuiver Scholarship 2022 Zuiver Scholarship 2022

Toekomstig designtalent een podium geven is iets wat Zuiver nauw aan het hart ligt. De Zuiver Scholarship is een initiatief van Zuiver's creative director Caroline van Velze, in samenwerking met Evelien Reich, de redacteur van Elle Decoration. De winnaar krijgt: een royalty contract, exposure in Elle Decoration, intensieve coaching door het Zuiver designteam en nog veel meer. Ontwerp talenten kunnen hun portfolio opsturen tot 16 maart. Meer informatie of inschrijven? Klik hier.

 

Met trots presenteert Zuiver de producten van de Zuiver Scholarship 2021. Zij zijn te koop vanaf mei 2022. De ontwerpers van het Zuiver Scholarship 2021 hebben het afgelopen jaar gewerkt aan het creëren en finetunen van hun Zuiver producten. Het duo Baptiste Comte en Miles Le Gras, samen Studio Époc, ontwierpen de Balcony bank voor de Litouwse meubelfabrikant waar Zuiver mee samenwerkt. En Fransje Gimbrère bezocht hun Belgische textielfabrikant waar ze het Phila vloerkleed creëerde.



Links

www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, designers, #zuiver, #fransjegimbrere, #studioepoc

Gerelateerd nieuws
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden