Woninginrichting plust opnieuw flink

Woensdag 15 april 2015

In februari 2015 behaalde de detailhandel 1,2 procent meer omzet dan in dezelfde maand een jaar eerder volgens het CBS. De verkopen (volume) blijven groeien, in februari met 3 procent.
Woninginrichting plust opnieuw flink
Woninginrichting plust opnieuw flink

De prijzen daalden met 1,8 procent. De omzet en verkopen van zowel de winkels in voedings- en genotmiddelen als de non-foodwinkels nam in februari toe.

De Woninginrichting deed het met +3,7% wederom bijzonder goed. In januari was de plus 3,4%. Alleen bovenkleding (+4,1) en drogisterijen (5,8) deden het beter, de non-food retail totaal zat op 2,1%



Links

www.cbs.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, consumptie, consument, woninginrichting, uitgaven, bestedingen vertrouwen, economie, consumentenvertrouwen, koopbereidheid, werkloosheid,werkgelegenheid, omzet, detailhandel, woninginrichting, retail, winkel

Gerelateerd nieuws
Trendz: nieuwe tijden, eerste namen
Trendz Najaar 2025 vindt dit jaar plaats van zondag 24 tot en met dinsdag 26 augustus in Evenementenhal Gorinchem. De organisatie heeft nieuwe openingstijden bekendgemaakt en licht alvast een tipje van de sluier op wat betreft de exposanten en het randprogramma.
lees verder
Casa: onderzoek naar bestuur
Een doorstart van de Nederlandse tak van woonwinkelketen Casa blijkt niet haalbaar, en de curator onderzoekt inmiddels of er sprake is van onbehoorlijk bestuur binnen het failliete bedrijf.
lees verder
Groei detailhandel in april
De Nederlandse Detailhandel heeft ruim 4% meer omgezet in april, non-food producten werden zelfs nog beter verkocht in deze maand.
lees verder
 
AI verkoper in showroom
lees verder
Personeelstekort blijft uitdaging
Twee derde van de ondernemers ervaart personeelstekort en is op zoek naar mogelijkheden om dit op te lossen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden