Whoppah ook in Duits

Dinsdag 16 augustus 2022

Twee jaar nadat de marktplaats voor tweedehands interieur en kunst in Nederland actief werd zijn de website en app ook beschikbaar in het Duits.
Whoppah ook in Duits

In 2020 kondigde Whoppah al aan naar Duitsland te willen uitbreiden. Oorspronkelijk wilde het bedrijf de app nog niet naar het Duits vertalen, in het Engels werd gepeild hoeveel interesse er in de marktplaats was, maar heeft dit twee jaar later wel gedaan.

 

Naast de website en de app zijn ook de klantenservice en de koeriersdienst beschikbaar in het Duits. Op deze manier hoopt Whoppah harder in ons buurland te gaan groeien. Het platform wil verder uitbreiden in het buitenland, maar hier is nog een grotere investering voor nodig.



Links

www.whoppah.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, woonartikel, economie, webwinkel, online, webshop, internet, winkel, retail, shop, marktplaats, outlet, #whoppah, #marktplaats,

Gerelateerd nieuws
Consumentenvertrouwen blijft laag
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten en de koopbereidheid blijft laag in juni en is vrijwel gelijk aan vorige maand.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder
Sterke online groei Home & Living
Uit de Thuiswinkel monitor blijkt dat er in Nederland voor het eerst in jaren groei is in online bestedingen aan producten, vooral door segment home & living.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden