Weer nieuwe CEO Hilding Anders

Woensdag 14 december 2016

Sinds vorige week is er weer een nieuwe topman bij het Zweedse Hilding Anders aangesteld. Een Nederlander die in Duitsland woont.
Weer nieuwe CEO Hilding Anders

De nieuwe CEO en lid van de Raad van Bestuur van de beddenfabrikant Hilding Anders Group is per op 8 december de Nederlander Pepyn Dinandt. Dinandt (55) behaalde een diploma economie aan de Universiteit van Wales. Hij woont in München met zijn familie en volgt Christer Åberg op, die de functie pas een goed jaar (vanaf augustus 2015) bekleedde.

Pepyn Dinandt heeft ruime werkervaring bij internationale bedrijven en uitgebreide ervaring in het werken voor zowel private equity als beursgenoteerde ondernemingen. Onlangs was hij CEO bij Ursa Insulation, een onderneming uit de portfolio van investeringsfonds KKR. Daarvoor werkte hij een jaren als CEO van de wereldwijde zadeldakproducent Braas Monier Building Group.

Op 29 november had KKR een pakket aandelen Hilding Anders van een ander investeringsfonds (Arle Capital Partners) gekocht en is daarmee de grootste aandeelhouder van het bedrijf geworden.
Hilding Anders is in Europa, Rusland en Azië leverancier van bedden en matrassen. Het bedrijf had in 2014 een netto-omzet van € 917 miljoen en de Ebitda-winst van € 127 miljoen. Het bedrijf uit Malmö werd opgericht in 1939.

 

Ook in de Benelux-organisatie van Hilding Anders zijn de de afgelopen tijd veel wisselingen geweest.

 



Links

www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Askona, Bico, Hilding, Slumberland, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings

Gerelateerd nieuws
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
Kozijnen bij Toelevering Online
[Sponsored artikel] - Toe aan nieuwe kozijnen? Om je huis een frisse look te geven of energiezuiniger te maken? Dat is tegenwoordig eenvoudig online te bestellen bij Toeleving Online. Hier lees je alles wat je moet weten!
lees verder
Weer uitbreiding Dromenland
Tijdens de Voorjaarsvakdagen 2026 breidt Dromenland, het slaapcollectief van De Woonindustrie, opnieuw uit. Twee nieuwe bedrijven versterken het verzamelpunt van slaapoplossingen.
lees verder
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Lancering online merk Swiss Sense
De Nederlandse retailketen in slaapproducten Swiss Sense start een Europese internationale digitale expansie met lancering van het online merk Kameosleep.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden