Weer nieuwe CEO Hilding Anders

Woensdag 14 december 2016

Sinds vorige week is er weer een nieuwe topman bij het Zweedse Hilding Anders aangesteld. Een Nederlander die in Duitsland woont.
Weer nieuwe CEO Hilding Anders

De nieuwe CEO en lid van de Raad van Bestuur van de beddenfabrikant Hilding Anders Group is per op 8 december de Nederlander Pepyn Dinandt. Dinandt (55) behaalde een diploma economie aan de Universiteit van Wales. Hij woont in München met zijn familie en volgt Christer Åberg op, die de functie pas een goed jaar (vanaf augustus 2015) bekleedde.

Pepyn Dinandt heeft ruime werkervaring bij internationale bedrijven en uitgebreide ervaring in het werken voor zowel private equity als beursgenoteerde ondernemingen. Onlangs was hij CEO bij Ursa Insulation, een onderneming uit de portfolio van investeringsfonds KKR. Daarvoor werkte hij een jaren als CEO van de wereldwijde zadeldakproducent Braas Monier Building Group.

Op 29 november had KKR een pakket aandelen Hilding Anders van een ander investeringsfonds (Arle Capital Partners) gekocht en is daarmee de grootste aandeelhouder van het bedrijf geworden.
Hilding Anders is in Europa, Rusland en Azië leverancier van bedden en matrassen. Het bedrijf had in 2014 een netto-omzet van € 917 miljoen en de Ebitda-winst van € 127 miljoen. Het bedrijf uit Malmö werd opgericht in 1939.

 

Ook in de Benelux-organisatie van Hilding Anders zijn de de afgelopen tijd veel wisselingen geweest.

 



Links

www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Askona, Bico, Hilding, Slumberland, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Hometex groeit naar 3 hallen
Vakbeurs Hometex Summer is dit jaar op 25 en 26 juni in het Duitse Bad Salzuflen en markeert een aantal opvallende veranderingen: de Hamburgse uitgeverij SN-Verlag is nu organisator en de beurs groeit door naar meer dan 180 exposanten.
lees verder
Slimme tips voor groen gazon
[Sponsored artikel] - Dromen we niet allemaal van een prachtig stukje groen achter ons huis? Dat kan gemakkelijk: met een paar slimme ingrepen transformeert zelfs het meest tijdrovende gazon in een onderhoudsarm paradijsje.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden