Vrijdag start Domotex

Maandag 08 januari 2018

Aankomende vrijdag gaat de internationale vloerbedekkingsbeurs Domotex van start. Met een nieuwe indeling en aangepaste beursdagen.
Vrijdag start Domotex

Twee van de vele sprekers van de 'Talks' op Domotex: Theresa Schleicher en Jürgen Mayer H.

 

 

Al eerder meldden we over de vernieuwingen over deze dertigste Domotex die in 2018 voor het eerst van vrijdag 12 tot en met maandag 15 januari wordt gehouden, in plaats van zaterdag tot en met dinsdag. Domotex 2018 is dagelijks van 9-18 uur te bezoeken. Het aantal deelnemers is uitgekomen op bijna 1.650 deelnemers.

Belangrijkste thema's zijn Unique Youniverse (gepersonaliseerde producten en diensten aanbieden) en de Carpet Design Awards. Tevens zullen er veel presentaties en lezingen worden gegeven. Klik hier voor het programma.

Naast de nieuwe dagen is een andere wijziging de nieuwe halindeling (video 3:38), die het voor bezoekers gemakkelijker moet gaan maken. Productsegmenten zijn meer gebundeld voor meer duidelijkheid voor vakbezoekers.

Meer informatie? Klik hier.
Tickets zijn hier te registreren en/of te kopen.

 



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #domotex.

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden