Voor het la(m)pje gehouden

Dinsdag 12 november 2024

Iguzzini introduceert met Trick Em een innovatieve lichtoplossing die ruimtes op kunstzinnige wijze transformeert. Met modulaire opbouw en 360° beweging in tien segmenten, geeft het armatuur expressieve vrijheid.
Voor het la(m)pje gehouden
Voor het la(m)pje gehouden Voor het la(m)pje gehouden

Het Trick Em armatuur, ontworpen door Dean Skira voor de Italiaanse verlichtingsfabrikant Iguzzini is klein en compact, maar weet architectonische details als geen ander te accentueren. Met lichteffecten die vloeiend langs muren en rondingen bewegen, creëert Trick Em een fascinerende wisselwerking tussen licht en schaduw.

 

Trick Em biedt diverse lichteffecten zoals lichtbladen, radiaal licht en wasmachine-effecten, die kunnen worden aangepast aan verschillende ruimtelijke vormen en texturen. Dankzij de keuze uit drie soorten sokkels en de mogelijkheid tot axiale rotatie en kanteling, kan het systeem zelfs op schuine oppervlakken worden gericht. Deze veelzijdigheid maakt Trick Em volgens het bedrijf geschikt voor zowel binnen- als buitentoepassingen.

 

Iguzinni, in 2019 overgenomen door het Zweedse Fagerhult met Nederlandse vestiging in Houten, wordt in de Benelux verdeeld door Iguzzini Illuminazione Benelux uit Antwerpen.



Links

www.iguzzini.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #iguzzini

Gerelateerd nieuws
Hulshoff Den Haag sluit
Woonwinkel Hulshoff Wonen gaat na 135 jaar sluiten in 's-Gravenhage. De Hulshoff-winkel in Leiderdorp blijft wel geopend.
lees verder
Fagerhult naar Duitsland
Fagerhult, Zweedse fabrikant van verlichtingsoplossingen, kondigt zijn toetreding tot de Duitse markt aan. Dit om in te spelen op de toenemende vraag naar energiezuinige oplossingen in de Europese kantorenmarkt.
lees verder
Project focus Woonindustrie
De Woonindustrie en brancheorganisaties NVIH, VIIA, VIP en CBM openen maandag 14 april de deuren voor professionals uit de interieur- en projectmarkt met de Interieur & Project Lunch 2025 voor kennisdeling, netwerken en innovatie.
lees verder
Bomma: fusie van licht en natuur
Bomma onthult Fragment Line, een nieuwe collectie horizontale verlichtingsarmaturen ontworpen door Studio Dechem: innovatief design gemaakt met vakmanschap, waarbij gesmolten glasscherven een etherisch effect creëren.
lees verder
Juist badkamermeubel vermindert stress
[Sponsored artikel] - Ochtendstress is niet alleen vervelend, maar zet vaak de toon voor je hele dag. Maar wat als je badkamer zelf die dagelijkse chaos kan verminderen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden