Vinyl met basalt uitstraling

Dinsdag 09 februari 2021

Interfloor introduceert een nieuwe collectie vinyl, de Dynamic Basalto. Het product kenmerkt zich door een combinatie van licht marmer en beton look en is voorzien van de Black Tex backing.
Vinyl met basalt uitstraling
Vinyl met basalt uitstraling

De rustige kleurverdeling van de nieuwe Interfloor vinylcollectie Dynamic Basalto is geschikt voor zowel grote ruimtes als kleine oppervlakten en zorgt voor een bescheiden uitstraling. De 'basalt-achtige' uitstraling maakt de vloer ook zeer geschikt voor een zeer strakke of minimalistische interieurstijl.

 

Basalt – vulkanisch lava-gesteente – wordt al decennia lang gebruikt in de architectuur wegens zijn schoonheid en eigenschappen. Dynamic Basalto is - net als natuurlijk basalt - krachtig en lichtecht, maar als pvc-vinyl daarnaast prettig comfortabel, geluidsabsorberend en vochtbestendig.

 

Ook deze Dynamic-kwaliteit is voorzien van de Black Tex backing. De egaliserende werking en de mogelijkheid om tot 40m2 deze vloer los (zonder gebruik van lijm) te leggen bespaart in legkosten.

 

Dynamic Basalto is verkrijgbaar in acht natuurlijke kleuren met genuanceerd marmer/beton optiek. Actuele trendkleuren als koper, warm goudbruin en verschillende gradaties lichte en donkere grijstinten. De stalen zullen binnenkort afgeleverd worden bij de Interfloor-dealers.



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/category/nieuws/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, tapijt, stroken, vinyl, pvc, lvt, plank, strook, stroken, beton, kamerbreed, bouclé, frise, frisé, shaggy, sdn, solution dyed nylon, polyamide, polypropyleen, garen, Interfloor, grossier, groothandel, leverancier, #interfloor, #dynamic, #basalto, #blacktex

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden