Vertrek Rob Berns bij Kwantum

Woensdag 24 februari 2021

Rob Berns stopt als algemeen directeur bij Kwantum, na de realisatie van één directie voor Kwantum en Leen Bakker
Vertrek Rob Berns bij Kwantum

Rob Berns heeft aangekondigd de gezamenlijke directie van Kwantum en Leen Bakker per 1 maart 2021 te verlaten. Berns heeft sinds 2008 als algemeen directeur van Kwantum aan de basis gestaan van de huidige sterke formule en afgelopen jaar heeft hij bijgedragen aan de realisatie van één directie voor Kwantum en Leen Bakker.

 

Rob Berns: 'Ik kijk met trots terug op het traject dat wij bij Kwantum hebben afgelegd en ik zie tot mijn grote tevredenheid hoe Kwantum bijdraagt aan het succes van de geïntensiveerde samenwerking met Leen Bakker. Daarmee is voor mij het moment aangebroken om mij te oriënteren op nieuwe toekomstplannen in de privé sfeer. Ik wens Debbie, haar team en alle medewerkers enorm veel succes toe.'

 

Debbie Klein, CEO Kwantum en Leen Bakker: 'Rob heeft veel voor Kwantum betekend en is de grondlegger van het Kwantum zoals we dat nu kennen. Onder zijn aanvoering heeft Kwantum een sterke positie heroverd op de markt van raambekleding en vloeren. Mede daardoor kunnen we nu profiteren van alle kansen die de samenwerking tussen Leen Bakker en Kwantum ons biedt. Ik ben Rob dan ook zeer dankbaar en wens hem alle goeds voor de toekomst.'

 

Berns zal de komende periode gebruiken voor een goede afronding en overdracht van zijn werkzaamheden. De procedure voor de opvolging van Berns als directeur strategie in de gezamenlijke directie van Kwantum en Leen Bakker is inmiddels gestart. In 2020 zijn Leen Bakker en Kwantum onder één gezamenlijke directie gekomen om hun samenwerking verder te intensiveren en een versnelling van de groei voor beide formules te realiseren. Kwantum en Leen Bakker blijven daarbij beide als zelfstandige merken functioneren.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, Berns, Klein, samenwerking, samen, #kwantum, #leenbakker

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden