Veel nieuws van Studio Henk

Donderdag 05 september 2019

Het Nederlandse meubelmerk Studio Henk komt dit najaar met een nieuwe serie meubels en zijn eerste lampencollectie.
Veel nieuws van Studio Henk
Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk

De nieuwe producten sluiten volgens mede-oprichter Okke Albers perfect aan bij de filosofie van Studio Henk. Het maken van meubels voor elke dag, dankzij hun eenvoud en functionaliteit. Het is mogelijk om de meubels te customisen, om zo een meubel naar eigen smaak te creëren.

 

De Base eettafel van eikenhout (foto 1) heeft een lichte, toegankelijke uitstraling. De tafel wordt gekenmerkt door bijzondere houtverbindingen, die alleen met nauwkeurigheid gemaakt kunnen worden. De Base is ook verkrijgbaar als eettafelbank (foto 2). Modulo (foto 3) is een modulaire zitbank. De smalle armleuningen geven de zitbank een lichte uitstraling. Door de centrale stalen pootjes, die net als het frame van de Base een T-vorm hebben, zweeft de bank boven de grond. De zitbank bestaat uit verschillende losse elementen, zodat je naar eigen wensen je zitbank kunt samenstellen. Otto (foto 4) is een multifunctionele poef met een eikenhouten basis en is verkrijgbaar in twee maten.

 

De eerste lampencollectie van Studio Henk bestaat uit een staande lamp, een wandlamp, een plafondlamp en hanglampen. De Nod Collection heet zo vanwege het 'knikkende hoofd' van de staande lamp (foto 5), die de eerste was in de collectie. Dezelfde elementen, van een vierkante stalen koker en een ronde schijf komen in elke lamp terug. De combinatie met een ronde schijf zorgt volgens het bedrijf voor een speels contrast.



Links

www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, #thenodcollection, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden