Bekende textielmerken overgenomen

Donderdag 02 april 2026

De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
Bekende textielmerken overgenomen

De Vespo Groep neemt zes merken over van Dutch Home Company: Cinderella, Damai, DDDDD, Summerset, Seahorse en Joarz. Stuk voor stuk namen met een rijke historie.

 

'Met de toevoeging van Cinderella, Damai, DDDDD, Seahorse, Summerset en Joarz aan ons huidige portfolio aan bekende merken zoals Walra, Byrklund en Dindi - halen we een krachtig en complementair merkenportfolio in huis,' aldus Ed Veelenturf, eigenaar Vespo Groep. 'Deze merken sluiten naadloos aan bij onze ambitie om verder te groeien in het home & living segment en onze klanten een breder en sterker aanbod te bieden.'

 

Dutch Home Company focust zich met de verkoop van deze textielmerken op de activiteiten in het verlichtingssegment (o.a. Luxform) en geuren (o.a. Ted Sparks).

 

De Vespo groep gaat verder met deze merken en zal gaan bouwen aan duurzame groei, samen met de nationale en internationale partners in retail en e-commerce.



Links

www.vespo.nl
www.dutchhome.nl

Tags

nieuws, interieur, textiel, keukentextiel, badtextiel, bedtextiel, overtrekken, overname, merken, groei, ecommerce, partners, retail, ecommerce, nationaal, internationaal, textielmerken, verlichting, geuren, portfolio, complementair, markt, ambitie, homeandliving, #vespo, #dutchhomecompany, #Cinderella, #Damai, #DDDDD, #Summerset, #Seahorse, #Joarz

Gerelateerd nieuws
 
Van der Veen nieuwe ceo Eichholtz
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Huus in de problemen
Woonwinkel Huus balanceert op rand van faillissement. De snelle groei heeft veel problemen in organisatie en liquiditeit veroorzaakt.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden