Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Woensdag 23 september 2020

Organisatie Koelnmesse is erg positief over de vooruitzichten voor Spoga + Gafa. Deze beurs staat gepland van 30 mei tot 1 juni 2021 en heeft nu een boekingsstatus van 90%.
Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Zoals voor veel beurzen geldt werd in juni bekend dat Spoga + Gafa een nieuwe datum kreeg. De beurs werd verplaatst naar eind mei, begin juni 2021 en dit bleek een goede beslissing. De grootste tuinbeurs ter wereld is volgens organisator Koelnmesse qua reserveringen inmiddels al op pre-Corona-nivea.

 

Bijna negen maanden voor de volgende Spoga, heeft de beurs een boekingsstatus van meer dan 90%, dit is pre-Corona-niveau en in de meeste hallen zelfs hoger. Niet alleen de bestaande exposanten registreerden zich, in sommige gevallen met duidelijke uitbreidingsverzoeken, maar ook bedrijven die de afgelopen jaren niet hebben deelgenomen, hebben zich aangemeld. Dat geldt volgens de organisatie onder meer voor de meubelsector.

 

Met het oog op de huidige situatie bereidt Koelnmesse zich voor op een succesvolle Spoga + Gafa. De beurs moet voldoen aan de eisen van de Corona-beschermingsverordening van de deelstaat Noordrijn-Westfalen en werk nauw samen met de autoriteiten in Keulen. Het fysieke evenement wordt aangevuld met digitale mogelijkheden, om klanten voor, tijdens en na de beurs te ondersteunen met toegevoegde waarde.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.spogagafa.de/besafe
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, meubel, zitzak, stoel, lounge, parasol, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #gardenliving, #OutdoorFurnitureandDecoration, #koelnmesse, #kolnmesse, #staysafe, #coronaproof, #covid19

Gerelateerd nieuws
Henk introduceert chroom
Het Nederlandse meubelmerk Henk breidt zijn collectie uit met chromen afwerkingen. De nieuwe Arc tafel en de bestaande Unfold eetkamerstoel krijgen beide een uitvoering met een glanzend onderstel.
lees verder
Nieuw woonmerk Maison T
De familie Teunissen, bekend van Rivièra Maison, keert terug in woonbranche met de introductie van het woonmerk Maison T.
lees verder
 
Object 2027 in vernieuwd C93
lees verder
 
Textielketen samen op beurzen
lees verder
NIeuwe kleuren in coating
Beal breidt haar Mortex-coatingassortiment uit met nieuwe kleuren en éénlaagse coating, met de uitstraling van natuurlijke materialen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden