Untitled rol- en paneelgordijnen

Donderdag 19 mei 2016

Een pure collectie bestaande uit vier verschillende grafische dessins die elk in verschillende uitvoeringen en wittinten verkrijgbaar zijn. Naamloos dus.
Untitled rol- en paneelgordijnen
Untitled rol- en paneelgordijnen Untitled rol- en paneelgordijnen

De speelse motieven die gebruikt zijn op de rol- en paneelgordijnen van het Enterse bedrijf Coulisse zijn abstract en uitgewerkt in diverse groottes en verhoudingen. De stoffen hebben een moderne uitstraling.

Ieder dessin is verkrijgbaar in vier kwaliteiten. Als transparante en verduisterende jacquard in een breedte van 280 cm en als transparante printstof in wit en parelmoer in een breedte van 200 cm.

Ontwerpster Catharina Idema (foto 3): ‘We gaven de collectie de naam Untitled omdat deze aanvoelt als een onbeschreven blad.’. De Untitled collectie is op tint bij elkaar gebracht in een inspirerend collectieboek.

Met deze collectie stelt Coulisse in te spelen op het gevoel van mensen zich te willen omringen met puurheid en licht, ook in het interieur. Kleuren worden lichter, vormen zachter, ronder en helderder. Uiteenlopende wittinten worden met elkaar gecombineerd, al dan niet in combinatie met zachte grijs- en pasteltinten en subtiele metallics.

 



Links

www.coulisse.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden