Tevreden Vakbeurs Woonindustrie

Donderdag 17 september 2015

Na drie dagen Vakbeurs is de organisatie van de Woonindustrie in Nieuwegein zeer tevreden vanwege de goedbezochte beurs.
Tevreden Vakbeurs Woonindustrie
Tevreden Vakbeurs Woonindustrie Tevreden Vakbeurs Woonindustrie Tevreden Vakbeurs Woonindustrie Tevreden Vakbeurs Woonindustrie

Met name over de maandag, de eerste dag, was iedereen iedereen goed te spreken. De parkeerplaats was ouderwets vol en pendeldiensten waren in de weer. De toestroom van bezoekers zette dinsdag goed door.

"De reacties waren zeer positief: de totale uitstraling, het niveau en het aanbod van de exposanten werd als boven verwachting goed ervaren. Exposanten spraken over een beurs waar de positieve energie voelbaar was," zo stelde de organisatie.

De preview van de Droomindustrie werd ook goed ontvangen, het decor met 'oude meesters' zag er gelikt uit. Commercieel manager Lya van Beersum heeft dan ook goede hoop en verwachting dat er binnenkort nog een aantal nieuwe deelnemers gemeld kunnen worden. Zoals eerder aangekondigd waren er ook nu reeds een flinke aantal nieuwe fabrikanten en modellen te vinden. Zie bijvoorbeeld de foto van de frisse Crossover bijzettafel van Lourens Fisher. Directeur Paul Visser liet - in tegenstelling tot wat in een eerder artikel werd beweerd - overigens nog weten nooit van de markt te zijn geweest.

 

Daarnaast bood het Designplatform (zie eveneens foto) ontwerpen van jonge designers.


Dinsdag was er een programma voor interieurstylisten en -architecten. Meer dan honderd genodigden volgden presentaties met de woontrends uit Milaan, hoe je sfeer creëert met verlichting en een lezing over het inzetten van woonblogs en social media voor woonprofessionals.

Woensdag bezochten leerlingen van het Jan des Bouvrie College en Nimeto de Woonindustrie. De organisatie vindt het belangrijk om ook deze groep te betrekken bij wat er speelt in de branche.

Zoals ook al eerder gepubliceerd vindt de volgende editie van de Vakbeurs plaats van 15-17 februari 2016. Aanstaande zaterdag 19 en zondag 20 september is De Woonindustrie open tijdens het Woonevent voor eindgebruikers.

 



Links

www.woonindustrie.nl
www.lourens-fisher.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, droomindustrie, woonindustrie, HTC, Home Trade Center, beurs, show, event, evenement, trade mart, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, milaan, woontrends, interieurtrends

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden