Herbruikbare stand voor Pode

Vrijdag 21 februari 2020

Roderick Vos was dit jaar voor de vierde keer verantwoordelijk voor het standontwerp van Leolux label Pode op vakbeurs IMM. Vos is art director van het merk, dat natuurlijk ook diverse nieuwe producten toonde in Keulen.
Herbruikbare stand voor Pode
Herbruikbare stand voor Pode Herbruikbare stand voor Pode

Voor standbouw op een beurs als IMM wordt volgens Roderick Vos altijd veel bouwmateriaal gebruikt, vaak slechts voor een week. Dit jaar ontwierp zijn studio daarom een herbruikbare installatie, min of meer 'meccano-achtig', gemaakt van stalen componenten. Daardoor zijn zij opnieuw te gebruiken voor toekomstige projecten. Mimaki Europe leverde herbruikbaar folie, waarop een kleurverkoop afgedrukt werd. Gecombineerd met een tapijt met gedrukte schaduwen van de tentoongestelde producten, geproduceerd door Moooi tapijten, was de stand van Pode een opvallende verschijning.

 

Bibo, (foto 3) is het eerste Roderick Vos ontwerp voor 2020. Het is een schuimgespoten fauteuil voor Pode. Men kan de binnen- en buitenhoes, in leer of stof kiezen, en zelfs de kleur van de aluminium gegoten basis. De gebogen lineaire vormen bieden de gebruiker volgens Vos precies het juiste ondersteuningsniveau. De fauteuil werd tijdens IMM door een onafhankelijke jury bekroond met een ‘That's new' label voor één van de 50 beste nieuwe producten op de vakbeurs.



Links

www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, show, event, evenement, beurs, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, #IMM, #IMMcologne, #koelnmesse, #leolux, #leolux, #Pode, #studioroderickvos

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden