Spaarprogramma Forbo Coral

Woensdag 11 november 2015

Sparen voor aantrekkelijke cadeaus met entreematten van Coral? Forbo Flooring komt met een loyaliteitsprogramma voor woninginrichters.
Spaarprogramma Forbo Coral

Vanaf deze maand biedt de fabrikant woninginrichters een jaar de kans om te sparen voor aantrekkelijke cadeaus. Bij elke m2 Coral die aan een eindgebruiker verkocht wordt ontvangt men punten en vanaf 400 punten (50m2) kan de woninginrichter gratis een cadeau uitkiezen.

Het Forbo spaarprogramma heeft een looptijd van één jaar. Het prijzenaanbod: van luxe parfums tot hoofdtelefoons, gereedschap, koffers tot geluidsinstallaties en tv’s. De deelnemers zullen ook aanbiedingen per email ontvangen.

Aan het spaarprogramma zit ook een campagne vast die de sterke punten van Coral belicht. Woninginrichters hebben een poster en leaflets ontvangen waarop uitgelegd wordt waarom Coral volgens Forbo de nummer één mat van Nederland is: al meer dan 40 jaar in Nederland gemaakt, het meest effectief en vijf jaar fabrieksgarantie.

 

De actie geldt overigens alleen voor Nederlandse klanten van Forbo.

 



Links

www.sparenmetforbo.nl
www.forbo-flooring.nl
www.forbo.be
www.forbo.com/flooring/nl-nl/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, kantoor, hospitality, ziekenhuis, restaurant, winkel, retail, vloerbedekking, flooring, tapijt, tegel, tapijttegel, profielmat, schraap, schoonloop, schoonlooptapijt, entree, mat, entreemat, project, vloer, schoonmaak, Coral, Nuway, Tuftiguard Bamboo.

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden