Slim licht op Vakbeurs Facilitair

Woensdag 13 december 2017

Alles op het gebied van facilitair management en gebouwbeheer is eind januari te vinden in de Jaarbeurs in Utrecht op de Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer. Zo ook Ledsgogreener!
Slim licht op Vakbeurs Facilitair

De twintigste editie van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer wordt van 24-26 januari gehouden, georganiseerd door Hola Press Communicatie. De beurs biedt de professional in de sector niet alleen een zeer breed scala aan producten en diensten, maar ook een uitgebreid programma lezingen.

Zo is een van de vele themapresentaties die van Ledsgogreener uit Nieuwegein. Rob Keereweer geeft (op donderdag 25 januari, om 15:30 uur) een workshop over 'het slimste verlichting besturingssysteem aller tijden': draadloos, schaalbaar en betrouwbaar.

De verlichting is slim: lampen zijn alleen aan als het nodig is. Lichthoeveelheid en beweging bepalen of een lamp aan, uit of gedimd is. De energiebesparing kan hierdoor oplopen tot wel 90%.
Daarnaast hoeft het plafond niet meer open als kamers gesplitst of samengevoegd worden. Via de iPad kan bepaald worden hoe de schakeling van de lampen functioneert. Het systeem is daarbij gemakkelijk te installeren en te onderhouden waardoor de kosten beperkt zijn.

Om de vakbeurs gratis te kunnen bezoeken moeten bezoekers zich (voor)registreren wat kan via deze link.




Links

www.holapress.com
www.ledsgogreener.nl
www.vakbeursfacilitair.nl

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, verlichting, licht, lamp, dimmen, aan-uit, schakelen, automatisering, domotica, smart home, #ledgogreener, #led, smarthome, #vakbeursfacilitair, #beursfacilitair, @beursfacilitair

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden