Slim licht op Vakbeurs Facilitair

Woensdag 13 december 2017

Alles op het gebied van facilitair management en gebouwbeheer is eind januari te vinden in de Jaarbeurs in Utrecht op de Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer. Zo ook Ledsgogreener!
Slim licht op Vakbeurs Facilitair

De twintigste editie van Vakbeurs Facilitair & Gebouwbeheer wordt van 24-26 januari gehouden, georganiseerd door Hola Press Communicatie. De beurs biedt de professional in de sector niet alleen een zeer breed scala aan producten en diensten, maar ook een uitgebreid programma lezingen.

Zo is een van de vele themapresentaties die van Ledsgogreener uit Nieuwegein. Rob Keereweer geeft (op donderdag 25 januari, om 15:30 uur) een workshop over 'het slimste verlichting besturingssysteem aller tijden': draadloos, schaalbaar en betrouwbaar.

De verlichting is slim: lampen zijn alleen aan als het nodig is. Lichthoeveelheid en beweging bepalen of een lamp aan, uit of gedimd is. De energiebesparing kan hierdoor oplopen tot wel 90%.
Daarnaast hoeft het plafond niet meer open als kamers gesplitst of samengevoegd worden. Via de iPad kan bepaald worden hoe de schakeling van de lampen functioneert. Het systeem is daarbij gemakkelijk te installeren en te onderhouden waardoor de kosten beperkt zijn.

Om de vakbeurs gratis te kunnen bezoeken moeten bezoekers zich (voor)registreren wat kan via deze link.




Links

www.holapress.com
www.ledsgogreener.nl
www.vakbeursfacilitair.nl

Tags

Nieuws, Interieur, inrichting, wonen, project, verlichting, licht, lamp, dimmen, aan-uit, schakelen, automatisering, domotica, smart home, #ledgogreener, #led, smarthome, #vakbeursfacilitair, #beursfacilitair, @beursfacilitair

Gerelateerd nieuws
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden