Slaapfabrikant Bast in problemen

Dinsdag 22 maart 2016

De Duitse fabrikant van bedbodems en matrassen Bast heeft vorige week faillissement aangevraagd bij de rechtbank in Dortmund.
Slaapfabrikant Bast in problemen

Dit was de enige manier die het nieuwe management zag om het bedrijf verder te herstructureren, zo meldde directeur Bernd Möllenbrink via Möbelmarkt.

Stefan Burk is nu in overleg met het management en de curator als saneringsexpert aangesteld om een verdere reorganisatie te regelen. Volgens Christan Paar, bedrijfs- en inkoopleider van Bast sinds 2014, lopen de leveringen momenteel geen gevaar.

Dicobed houdt sinds eind 2013 in Uden voorraad van Bast aan voor de Benelux.

 



Links

www.bast-bettrahmen.de
www.dicobed.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, slaapcomfort, failliet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Overeenkomst Seats and Sofas en ACM
[Sponsored artikel] - Seats and Sofas heeft in overleg met de Autoriteit Consument & Markt (ACM) zijn garantiebeleid aangepast en klanten gecompenseerd die in het verleden kosten hebben betaald bij een garantieaanvraag.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden