Silent Gliss sluit vestiging

Woensdag 23 maart 2016

De gevolgen van de financiële crisis in 2009 en de onroerend goed crisis in 2012 hebben Silent Gliss doen besluiten om de vestiging in Nederland nu te sluiten.
Silent Gliss sluit vestiging

Het Zwitserse Silent Gliss is reeds vele decennia actief in Nederland. Vanaf nu zal de Nederlandse markt vanuit de Belgische vestiging in Zaventem bediend worden, zo maakte CEO Dr. Bernhard Bratschi vandaag bekend. Het is nog onbekend wat er met de werknemers in Zaandam gebeurt.

Overigens opende Silent Gliss in september vorig jaar nog een showroom in de Architecten Showroom Amsterdam (ASA) op IJburg.

 



Links

www.architectenshowroomamsterdam.nl
www.silentgliss.be
www.silentgliss.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, raam, raamdecoratie, gordijn, ophang, stoffering, architect, binnenhuis, ontwerp

Gerelateerd nieuws
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Mexicaans geïnspireerde accessoires
Rice presenteert de herfst- en wintercollectie 2025. De collectie is geïnspireerd op Yucatán, Mexico, en kenmerkt zich door kleurrijke prints en speelse ontwerpen.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden