R+T 2021 doordeweeks

Woensdag 14 november 2018

Bij de evaluatie van de succesvolle editie van de vakbeurs R+T Stuttgart dit voorjaar, bleken bezoekers liefst op weekdagen naar de beurs te gaan. Daardoor wordt de komende editie in 2021 gewijzigd.
R+T 2021 doordeweeks

De R+T is een innovatieve beurs voor rolluiken, zonweringsystemen, deuren/poorten en technisch textiel. De volgende editie van de triënnale wordt nu van maandag tot vrijdag (22-26 februari 2021) gehouden, in plaats van dinsdag tot zaterdag. Dit heeft het projectmanagementteam van R+T onder leiding van Sebastian Schmid, hoofd van Technology Trade Fairs bij Landesmesse Stuttgart, besloten.

Vorige maand kwam de beursadviescommissie van de R+T bijeen om de resultaten van de exposanten- en bezoekersonderzoek te analyseren. Met 1.025 exposanten en 65.603 bezoekers uit 149 landen, kon de R+T in 2018 opnieuw groei rapporteren in vergelijking met het vorige evenement in 2015.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rt2018, #rtexpo, #rt2021

Gerelateerd nieuws
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden