Programma Incoda compleet

Maandag 02 september 2019

Het programma voor de tiende editie van Interieur Collectie Dagen (15 - 17 september) in Evenementenhal Gorinchem is bekend. Meer dan 200 merken nemen deel en het aanbod is volgens organisator Easyfairs heel divers.
Programma Incoda compleet

Tijdens Incoda (interieur Collectie Dagen) zijn onder meer present Kobe, Luxaflex, Sunway, Eijffinger, Holland Haag, Inside Blinds, VyvaFabrics, Zonnelux, A.S. Création, Mflor, Solcora, Moduleo, Decoloop / Woontotaal, Prestigious Textiles, Koninklijke Peitsman, Interfloor en PPC (Plinten en Profielen Centrale). Er zijn ook verschillende demonstraties (o.a. van Woontotaal Academy), lezingen en speciaal voor de projectinrichting is er een inspiratiesessie over het project: de Big Green Egg Europe.

 

Ook helemaal nieuw is het interactieve Inspiratiecafé, waar workshops worden gegeven in samenwerking met Luxaflex Nederland. Hier geven bekende interieurbloggers workshops. Thema’s zijn het creëren van een instagram-worthy winkelbeleving, hoe je als bedrijf een samenwerking met een influencer kunt starten en hoe je jouw storytelling over jouw producten en/of diensten kunt verduurzamen. Let op: hiervoor geldt een voorinschrijving en vol is vol.

 

Speciaal voor woninginrichters wordt een paneldiscussie gehouden tussen inkooporganisaties en franchiseformules Concepts & Companies (Colors@Home, Voor Verf en Wonen), Home Made By en De Woonspecialist. Tijdens deze discussie worden de collectieve voordelen en kenmerken van elke formule besproken. Daarnaast is er een presentatie van Drees Klaassen, oprichter van PPC. Het ondernemerschap is zeker niet eenvoudig en het gaat gepaard met vallen en opstaan. Klaasen vertelt over dit proces. Op de site is een volledig overzicht van het sprekers- en workshopprogramma te vinden.

 

De Nationale Kampioenschappen zijn natuurlijk een onmisbaar onderdeel van Incoda. Het Nationaal Kampioenschap Woning- en Projectstofferen (NKWP) wordt voor het eerst uitgebreid met de specialisatie projectstofferen. Verder wordt tijdens deze editie weer gestreden om de titel Nationaal Kampioen Meubelstofferen.



Links

www.decoloop.com
www.evenementenhal.nl
www.homemadeby.nl
www.incoda.nl
www.interfloor.nl
www.interieurcollectiedagen.nl
www.kobe.eu
www.mflor.com
www.woontotaal.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, vlamvertragend, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, stofferen, stoffeerder, meubelstofferen, meubelstoffeerder, woningstofferen, woningstoffeerder, leggen, vloer, marmoleum, linoleum, presentatie, introductie, gorinchem, gorkum, icd, Interieur Collectie Dagen, beurs, show, event, evenement, vakbeurs, showroom, tentoonstelling, #incoda, #nkparketleggen, #nkmeubelstofferen, #nkwoningstofferen, #nkwp, #evenementenhal, #incoda, #interfloor, #interieurcollectiedagen, #Interfloor, #kobe, #kobefab, #mflor, #decoloop, #woontaal, #colors@home, #voorverfenwonen, #homemadeby, #dewoonspecialist, #NKWP

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Markt nieuwbouwwoningen hapert
De Nederlandse Nieuwbouwkoopmarkt zakt in door hogere hypotheekrente, onzekerheid en ruimer bestaand aanbod, zo constateert de ING bank in een analyse.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden