Polspotten terug in binnenstad A'dam

Dinsdag 12 december 2023

Niet ver van waar het meer dan drie decennia geleden begon, opent Polspotten haar deuren op de Westerstraat 187. De nieuwe locatie heeft een kleurrijk interieur en biedt plek aan een brandstore, museum, showroom én kantoor.
Polspotten terug in binnenstad A'dam

Dat de locatie op de Westerstraat een voormalig ambachtsschool is, is geen toeval. Met behulp van architect Pepijn Smit van Space Projects vloeien winkel- en werkruimtes samen en is het interieur volgens het bedrijf een mix geworden van (duurzame) elementen en eclectische stijlen.

 

De winkel bestaat uit verschillende ruimtes waar de collecties van Polspotten volgens het bedrijf beter dan ooit tot hun recht komen. Onder het genot van een goede kop koffie biedt deze plek alles onder één dak: van kunst en design van jonge creatieven en een repair service voor gebroken design, tot hulp bij het inrichten door middel van een 3D-visualisatie.

 

Naast nieuwe gedurfde creaties, zijn er ook tijdloze klassiekers van Nederlandse ontwerp-grootheden als Roderick Vos, Norman Trapman, Wieki Somers en Hans van Bentem te vinden. De Zig Zag kruk, de Coral Vase en de Puyi vaas, tot de opvallende Drip Kandelaars en de minimalistische Buffer lamp. Ook Polspotten iconen, inclusief exemplaren die niet meer te koop zijn, zijn te bewonderen zijn in het in-house museum.

 



Links

www.polspotten.com/nl/home/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon,winkel, showroom, servies, porselein, marmer, glas, glazen, karaf, vaas, vazen, kabinet, kast, loungestoel, #polspotten

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
Nieuwe winkel Sofacompany
De Deense meubelspecialist Sofacompany opent een nieuwe winkel op de Kerkstraat 44 in 's-Hertogenbosch. Het is de zevende vestiging in Nederland, in België zijn er vier.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden